Anasayfa » Mobilya » Çilek mobilya genç odası takımları
  sponsorlu bağlantılar

Çilek mobilya genç odası takımları yıllardır kalitesiyle müşterilerine hizmet vermektedir. Belirli bir yaş grubuna hitap etmektedir. Ve bu alanda isim yapmıştır.

Çilek mobilya geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Tasarımcılarının son günlerde ürün grubuna 9 yeni takım daha eklemiştir.  Çilek mobilya genç odası takımları Aktif, Şahane, Alımlı, Flora, Dinamik, Maceracı, Atılgan, Kaptan ve Pozitif olarak ürün gamında yer almaktadır.

Aktif Çilek Genç Odası: Hiperaktif, hareketli ve yerinde duramayan arkadaşlar için tasarlanmıştır.

şahane çilek mobilya şahane çilek genç odası fiyatları şahane çilek genç odası takımları şahane çilek genç odası

Şahane Çilek Genç Odası: Bu oda takımı yeşil ve yeşilin tonlarını beğenen ve odasında bu rengi isteyen arkadaşlar için tasarlanmıştır.

Alımlı Çilek Genç Odası Modeli: Bu odanın tasarımını gören kız çocukları almadan çıkmayacaklardır. Çünkü pembe ağırlık renkler kullanılmıştır.

flora çilek mobilya flora çilek genç odası fiyatları flora çilek genç odası takımları flora çilek genç odası

Flora Çilek Genç Odası Modeli: Tasarımında rahatlıkve düzeni ilk bakışta görebileceğiniz bir model. Yuvarlak hatlarıyla dikkat çekmektedir.

Dinamik Çilek Genç Odası: Sportif ve hareketli gençlere hitap eden bir tasarımdır. Dizyn ve renkleriyle yorgunluğunuzu atacağınız bir alan yaratır.

maceracı çilek mobilya maceracı çilek genç odası fiyatları maceracı çilek genç odası takımları maceracı çilek genç odası

Maceracı Çilek Genç Odası: Yatak başlığındaki çadır konseptiyle macera ve doğayı seven arkadaşların asla hayır diyemeyeceği bir genç odası takımı. Odanızı kamp havasına sokacak bir çizgiye sahip.

Atılgan Çilek Genç Odası: Dışa açık, kendini her yerde ön plana çıkaran, aktif ve sportmen arkadaşların tarzına uygun bir model.

Kaptan Çilek Genç Odası: Klasik tarzdan ve denizden asla vazgeçemeyen arkadaşların modeli.

Çilek mobilya genç odası takımları ve daha fazlasını görmek istiyorsanız en yakın Çilek Mobilya mağazasına gidebilirsiniz.

Bunlarada göz atabilirsiniz

“Çilek mobilya genç odası takımları” için 2 Yorum

  1. bende aldım çok memnun kaldım size de tavsiye ederim

    ilayda ceren - 20 Nisan 2010

  2. çilek odası süperr yaaa bayıldım haa <3

    esin kaya - 02 Eylül 2011

Yorum yapinSayfa 1 - 11
Hakkımızda | İletişim | Reklam | Privacy policy |
Copyright ©2009 Dekorasyon.org. Her Hakkı Saklıdır.