Anasayfa » Mobilya » Bellona yatak odası takımları 2013
  sponsorlu bağlantılar

Yatak odası takımları bizler için çok önemlidir. Çünkü günümüzün büyük bir kısmı yatak odamızda geçmekte. Geçirilen zaman da genellikle gece yarısından sonra, dinlenme amaçlı olduğu için yatak odası takımlarını alırken dikkat etmelisiniz. Yatak odası alacağınız zaman dikkat etmeniz gereken birkaç husus vardır. Bunlardan bazılarını şöyle belirtebiliriz.

monza yatak odası takımı

monza yatak odası takımı

Yatak odası alırken odanızın boyutuna göre eşyalar tercih etmeniz gerekmektedir. Çok küçük bir odaya sahipseniz boyutları büyük olan bir yatak odası sizler için pek te uygun olmayacaktır. Odanıza daha önce perde veya halı almışsanız eğer mu renge uygun yatak odalarına bakabilirsiniz. Yatak odanızın zevkinize uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Başka birinin fikrini değerlendirip kendi fikrinizi hiçe saymamalısınız. Çünkü yatak odası insanları bir nevi rahatlatıp huzur veren mekanlar olduğundan dolayı kendi zevkinize uygun döşenen yatak odaları sizleri daha da rahatlatacak ve mutlu edecektir.

alfa yatak odası takımı

alfa yatak odası takımı

Bellona her yıl olduğu gibi 2013 yılı için olan ürünlerini de şimdiden tasarlamış durumda. Kalitesi ve zerafetiyle dillerden düşmeyen Bellona 2013 yılında da en çok tercih edilen markalar arasında yerini almayı başaracağa benziyor. Bellona yatak odası takımları 2013 yılının modasına uygun olarak hem odaları hem de gönülleri fethetmeye geliyor. Yatak odası seçeneklerinde renk imkanı da oldukça mevcut. Bu yüzden dilediğiniz renkteki yatak odasına sahip olabilmeniz için de sizlere olanak sağlıyor.

casalis yatak odası takımı

casalis yatak odası takımı

Yatak odası takımlarında en çok tercih edilen modellerden biri olan Victoria yatak odası takımından bahsedeceğiz. Bu yatak odası beyaz renkte olmasıyla birçok kişi tarafından tercih ediliyor. Dış yüzey kaplamasında high gloss malzeme kullanılmıştır. Bu da ürünlerin ömrünü uzatır. Çekmecelerde hızlı kapanmaları önlemek için kendinden durdurmalı ray sistemi döşenmiştir. Takımın beş ve altı kapılı gardıropları bulunmaktadır. Sizler için hangisi uygun olursa onu tercih edebilmeniz mümkündür.

victoria yatak odası takımı

victoria yatak odası takımı

anfora yatak odası takımı

anfora yatak odası takımı

Bunlarada göz atabilirsiniz

Yorum yapinSayfa 1 - 11
Hakkımızda | İletişim | Reklam | Privacy policy |
Copyright ©2009 Dekorasyon.org. Her Hakkı Saklıdır.